Marka osobista – jak zacząć? Pobierz i zrób audyt marki osobistej samodzielnie!

Marka osobista – chcesz czy nie, istnieje.

Audyt marki osobistej to narzędzie, z którego możesz skorzystać samodzielnie!

Zapomnij o ironicznie brzmiącym: nie mam Facebooka, więc nie istnieję. Istniejesz, ale jako osoba bez Facebooka, osoba, która nie dba o swoją obecność w sieci – ewentualnie, dba, by jej nie znaleziono. Ale czy w czasach wszechobecnego online’u opłaca się bycie niewidocznym?

Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie jesteś skłonna stwierdzić, że nie. Jeśli dotarłeś aż tutaj, to z pewnością zauważasz korzyści płynące ze świadomego budowania własnej marki w sieci

Miej kontrolę nad tym, co mówią o tobie, stań się project managerem własnej marki – zrób samodzielny audyt swojej marki w sieci!

Jak zacząć świadomie budować markę osobistą?

Niech pierwszym krokiem do budowania silnej i spójnej obecności w sieci będzie audyt marki osobistej. Strategią i planem zajmiesz się za chwilę, teraz sprawdź status quo. Uzyskaj obiektywny przegląd tego, w jakim miejscy jest Twoja marka, co komunikujesz w Internecie i jak możesz ulepszyć swoją strategię.

To nie prawda, że zupełnie nie masz wpływu na to, co myślą i jak odbierają Cię inni. Do pewnego stopnia możesz mieć nad tym kontrolę. Ervin Goffman mówi, że świadome budowanie marki to “zarządzanie wrażeniem”. Wykorzystaj to, że wykorzystując media społecznościowe mądrze, możesz być bardziej wpływowym liderem, lepiej widocznym pracownikiem, czy pożądanym kandydatem na otwarte stanowisko.

Wszystko w Twoich rękach.

Cenisz moje treści?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Post na LinkedIn

Zainteresowany ? Napisz do mnie kontakt@dorisinsocialmedia.com