Marka osobista – jak zacząć? Pobierz i zrób audyt marki!

Marka osobista – chcesz czy nie, istnieje.

Możesz zapomnieć o ironicznie brzmiącym: nie mam Facebooka, więc nie istnieję. Istniejesz, ale jako osoba bez Facebooka, osoba, która nie dba o swoją obecność w sieci – ewentualnie, dba, by jej nie znaleziono. Ale czy w czasach wszechobecnego online’u opłaca się bycie niewidocznym?

Jeśli czytasz te słowa, to prawdopodobnie jesteś skłonna stwierdzić, że nie. Jeśli dotarłeś aż tutaj, to z pewnością zauważasz korzyści płynące ze świadomego budowania własnej marki w sieci

Miej kontrolę nad tym, co mówią o tobie, stań się project managerem własnej marki!

Jak zacząć świadomie budować markę osobistą?

Niech pierwszym krokiem do budowania silnej i spójnej obecności w sieci będzie audyt marki osobistej. Strategią i planem zajmiesz się za chwilę, teraz sprawdź status quo. Uzyskaj obiektywny przegląd tego, w jakim miejscy jest Twoja marka, co komunikujesz w Internecie i jak możesz ulepszyć swoją strategię.

Pobierz szablon i zrób obiektywny audyt swojej marki!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych w formularzu, w celu otrzymania materiałów. Tym samym zezwalam na wykorzystanie podanego adresu email do kontaktu ze mną.


W każdej chwili możesz zmienić zdanie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdej otrzymanej od nas wiadomości e-mail lub kontaktując się z nami pod adresem kontakt@dorisinsocialmedia.com. Twoje informacje będziemy traktować z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą witrynę internetową. Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z niniejszymi warunkami.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia Dowiedz się więcej o polityce prywatności Mailchimp tutaj.

Post na LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zainteresowany ? Napisz do mnie kontakt@dorisinsocialmedia.com