Oferta

Szkolenia
i wystąpienia

Your Journey to a Fulfilling Life

Potrzebujesz praktycznej, ciekawej prelekcji na swoje wydarzenie?

Szkolenia dla zespołów

Porozmawiajmy o: employer brandingu, job craftingu, warsztacie LinkedIn – dziś najbardziej profesjonalnej sieci społecznościowej.
Marka firmy to przecież nic innego jak zbiór marek osobistych Twoich pracowników. Komunikacja będzie zawsze bardziej efektywna, gdy jest spójna i zwielokrotniona.
Przeczytaj ten wpis i zdecyduj.

Zadzwoń, żeby omówić szczegóły: 609 910 944.

Wystąpienia Doris Maklewska

Wystąpienia i webinary

Potrzebujesz praktycznej prelekcji na swoje wydarzenie?

Wystąpienie o błędach na LinkedIn, które można łatwo poprawić, okazało się niezwykle efektywne dla branży architektonicznej, sprzedaży i kancelarii.

A może przydałyby się inspiracje dotyczące job craftingu, przekształcenia stanowiska pracy lub rolkach na Instagramie w Twojej organizacji?

Z kim najczęściej pracuję?

Porozmawiajmy o szczegółach, terminach, możliwościach!

Opinie o szkoleniach i wystąpieniach:

Z przyjemnością mogę polecić Doris do realizacji szkoleń z zakresu Linkedin. To prawdziwa specjalistka w tej dziedzinie. Dla zespołu w którym pracuje przeprowadziła 3 modułowe szkolenie składające się z teorii ale przede wszystkim w ogromnej mierze z praktyki. Jej energia podczas szkolenia, liczne przykłady i zadania domowepokazują, że platforma Linkedin jest dla każdego.
Każdemu kto chce lepiej zrozumieć świat Linkedin polecam kontakt z Doris. Dziękuję, jeszcze raz za tak angażujące szkolenie.

Marlena Durska, Szkolenia IT

Dorota z zaangażowaniem podchodzi do spotkań i naprowadza na właściwe tory. Udzielone mi rady wcieliłem w życie.

Igor Władyko, Radca prawny

Spotkanie z Doris – to zdecydowanie porządna porcja nie tylko wiedzy, ale inspiracji! Poczułam od pierwszych chwil, że jestem w rękach Zawodowca:)

Fantastyczne jest to, że te kilka godz. warsztatu minęły mi w całkowitym skupieniu, maksymalnej koncentracji na wskazówkach, radach. Nie było w tym spotkaniu niczego zbędnego, a do tego miałam pewność, że na bieżąco Doris dobiera treści do tego co się wie, umie, jaki jest flow tematu:).
Poza tym jestem pod wrażaniem organizacji/ planowania przed i po spotkaniu:) dodatkowych narzędzi, również.
Doris to konkret, wyciska ze spotkania wszystko co może! z całym przekonaniem – Polecam!

Sylwia Legucka-Kosydar, Human Resources Director

Z Doris wpadliśmy na siebie kilka dni temu na jednym z eventów dla branży SoMe. Dosłownie kilka sekund po przedstawieniu się „siedzieliśmy” już na moim profilu LinkedIn i odbywaliśmy konsultację

W ciągu kilku minut Doris zwróciła mi uwagę na ciekawe niuanse, których nie miałem dotąd na radarze i dała mi kilka zupełnie sensownych podpowiedzi, które elementy warto podkręcić, żeby ułatwić odwiedzającemu mój profil – i potencjalnemu klientowi – decyzję o „zbliżeniu”

Zanim powiedzieliśmy sobie “hasta la vista”, Doris zarekomendowała mi ciekawy profil na instagramie z mojej branży, który – who knows? – być może zainspiruje mnie do otworzenia się na tę platformę. Nasze spotkanie było krótkie, ale konkretne.

Polecam!

Doris delivered 4 hours of social media training to the Social Media taskforce our Polish Entity. We can already see some progress thanks to her help and guidance, especially in the level of engagement our social posts gather. Doris is a very talented trainer who can use attention grabbers very effectively and who’s able to modulate / adapt her training content to the audience, offering theoretical content along with role plays, real-life cases with brainstormins sessions. If you are looking for professional support on how to grow your company social brand, then Doris is the right person to talk to !

Dorota była dla mnie drogowskazem. Pokazała mi drogę, którą konsekwentnie podążam i osiągam zamierzone cele oraz uświadomiła mi, jaki mam potencjał ja. Jaki ma potencjał Linkedin.
Dzięki kilku godzinom szkolenia zyskałam dużo wiedzy i obudziłam w sobie „intuicję” mojej marki.
Serdecznie polecam współpracę.

Iwona Kopczyńska, EUDR Expert

Julia Demkowicz - Dobrzańska, Architektka wnętrz

I am delighted to wholeheartedly recommend Doris as a LinkedIn trainer from whom I had the opportunity to learn during my recently initiated journey as an ABB Ambassador on LinkedIn. Doris possesses a remarkable ability to transform learning into an exciting adventure.
Doris’s dedication to knowledge sharing and community building is truly commendable. Her training sessions have been an interesting experience, and I recommend her as a highly capable and inspiring trainer. Doris has undoubtedly contributed to my growth on LinkedIn, and I am grateful for the opportunity to learn from her. She is an asset to any learning endeavor, and I am confident she will continue to inspire others as she has done for me.

Paulina Jakubiak, Marketing B2B, B2C

Do Doris trafiłam z polecenia – niełatwo było znaleźć kogoś, kto potrafi „uszyć usługi na wymiar” ;) Dzięki naszym workshopom o pracy nad własną marką, nie tylko nasz polski, ale również kanadyjski zespół, miał okazję poczuć moc inspiracji i poszerzyć horyzonty o nowe trendy. A to wszystko przy akompaniamencie pozytywnej energii i kreatywności :)

It was great experience to get Linkedin insights with Doris. Learnt so much and was quite impressed with the practical experience, tips and support provided by Doris. Also our group probably was an extra challenge to Doris given she had to quite quickly adapt training to our special needs. Recommend to anyone!