Oferta

Filmowanie w pionie

Your Journey to a Fulfilling Life

Potrzebujesz rolek dla firmy? Chcesz mieć ujęcia siebie przy pracy? Wykorzystaj potencjał filmowania w pionie!

Rolki na zlecenie

Potrzebujesz gotowych materiałów filmowych z Twojego wydarzenia, backstage’u sesji fotograficznej lub rolek produktowych? Szukasz UGC? Daj znać!
Przyjadę na miejsce wydarzenia, sesji, gdzie nagram i zmontuję dla Ciebie gotowe materiały do wykorzystania w mediach społecznościowych. Rolki, TikToki, czy Shortsy możesz wykorzystać według własnego uznania. Taka współpraca może też być następstwem szkolenia.

Szkolenie z reels

Filmowanie w pionie to coś, czego każdy może się nauczyć! Chcesz tworzyć filmy na Twoje media społecznościowe, żeby rozwijać swoją markę osobistą lub markę organizacji, ale potrzebujesz indywidualnego podejścia? Zgłoś się do mnie!
Szkolenie może odbyć się online i offline w zależności od stopnia Twoich umiejętności.

Kurs online

Filmowanie w pionie

To kompleksowy kurs online dla początkujących, stworzony przez 3 twórczynie, które od lat, zawodowo, zajmują się tworzeniem treści w Internecie, kręceniem oraz montowaniem filmów. Pokazujemy od podstaw nasze tricki i know-how.

Naucz się kręcić i montować profesjonalne filmy telefonem!

Zainspiruj się, dowiedz jak uczyć się od innych twórców, poznaj gotowe przepisy na rolki, tiktoki i shortsy.

Dowiesz się jak budować swoją markę osobistą, tworzyć społeczność i docierać ze swoimi filmami do tysięcy odbiorców.

Montaż, to nie tylko moja praca, ale i ogromna zajawka!

Obejrzyj rolki dla marek: :

Opinie na temat współpracy:

Doris dziś kręciła rolki z backstage’u mojej pracy (ślubna sesja zdjęciowa o 5 rano w centrum Warszawy ) i jestem ZACHWYCONA współpracą.
Nie dość, że pobudka o dzikiej porze, to na maxa ogarnięta Kobieta w każdej minucie i o czym bym nie pomyślała. Pełen profesjonalizm, super kompanka, wsparcie i efekty ekspresowe i mega fajne! Polecam!

Aleksandra Rosa-Adamczyk, Fotograf freelancerka

Doris jest jednym ze szkoleniowców, których mogę polecić całym sercem!

Spotkałyśmy się w listopadzie w celu pracy nad stworzeniem mojej marki osobistej oraz przygotowania strategii marketingowej dla naszej firmy rodzinnej i rozwinięcie jej mediów społecznościowych.

Doris to profesjonalistka, a równocześnie niesamowicie ciepła i wspierająca osoba, która podczas dwugodzinnego szkolenia przekazała mi ogrom wiedzy i inspiracji oraz później wspierała moje działania.

Omówiłyśmy nasz dopiero co powstały firmowy Instagram i przygotowałyśmy plan działania.
Dzięki Doris odważyłam się pokazać swoją buzię na social mediach naszej firmy, czego efektem był wzrost zamówień i budowanie zaufania i przywiązania klientów do naszej firmy.

Myślę, że w przyszłości niejednokrotnie skorzystam z wsparcia i doświadczenia Doris zarówno w budowaniu mojej marki osobistej, jak i rozbudowywaniu naszej firmy.

Szkolenie u Doris było jedną z moich najlepszych inwestycji w 2022 roku!

Pracowaliśmy z Doris nad pomysłami na to, jak mogę wykorzystać krótkie formy video do tego, żeby promować nowe wyniki badań naukowych. W niecałe trzy godziny nie tylko ułożyliśmy cały workflow treści, w które wpisuje się działalność video, ale też poznałem sporo Dorisowych sztuczek na tworzenie dobrej jakości video w szybkim czasie. Myślę, że warto w takich obszarach korzystać z doświadczenia kogoś, kto już dawno ma za sobą pierwsze kroki i czuję, że to spotkanie to była dla mnie baaardzo duża oszczędność czasu :)

Radek Czahajda, Learning and development

Doris fantastycznie przekazuje wiedzę w swoich materiałach – ebooku, mediach społecznościowych, ale też w czasie nawet krótkich konsultacji, z których miałam okazję skorzystać kupując ebooka! To kopalnia wiedzy, a do tego prowadzi Instagram w taki sposób, że ciężko się nie zaangażować i nie wkręcić w jej energię :)