Oferta

Coaching

Your Journey to a Fulfilling Life

Sesje coachingowe 1:1.

Gdy narzędzia nie wystarczą...

Coaching ze mną:

Coaching to metoda pracy dla tych, którzy są gotowi na zmianę. To nie ja rozwiązuję Twoje wyzwania. Ja tylko zadaję pytania, które pozwolą Ci spojrzeć na sprawę z innej strony. Coaching ma swój określony początek i koniec. Odbywa się regularnie, offline, praca planowana raz na 3-4 tygodnie.

Praca coachingowa ze mną to minimum 4, maximum 9 spotkań, w trakcie których skupiasz się na rozwiązaniu swojego problemu, a ja na Tobie. Nie inspiruję, nie pomagam, nie zbawiam: cała praca jest po Twojej stronie.

Dlaczego coaching?

Jednym z moich głównych Talentów Gallupa jest Maksymalista. Przyjmuje się, że to umowne wskazanie strony, którą rozwijało się większość życia, najsilniejszej cechy, więc można powiedzieć, że pracowałam nad tym od lat. Maksymalista koncentruje się na silnych stronach osobistych i zespołowych. Staram się przekształcić coś, co już jest dobre, w coś jeszcze lepszego. Dotyczy to zarówno rozwijania własnych kompetencji, jak i wiary w cudze zasoby. Dlatego zdecydowałam się na pracę z narzędziami coachingowymi.

Tematy do pracy coachingowej

To zależy od Ciebie. Nie wierzę w surowe oddzielenie tematów zawodowych od prywatnych, ale wierzę w myślenie systemowe, zależność pomiędzy sferami naszego życia. Jestem przekonana o wielopłaszczyznowości naszych działań i wpływie np. naszych zainteresowań na sposób pracy. Temat wybierasz Ty. 

Doris Maklewska

Moje doświadczenie

Szkolenie coachingowe skończyłam w Inner Mastering Institute uzyskując certyfikację International Coaching Community. Metodologia oraz program kursu ICC został nagrodzony Europejską Nagrodą Jakości (EQA).

Od ponad 5 lat pracuję w relacji 1:1 z klientem, od 7 regularnie prowadzę szkolenia dla specjalistów i przedsiębiorców. Narzędzia coachingu to poszerzenie palety możliwości do pracy z Tobą.