Zróbmy świetne rzeczy razem!

Chcesz promować siebie, swoją firmę lub swoje wydarzenie na LinkedIn, Instagramie i innych Social Media ale nie masz na to czasu…? Masz problem z napisaniem swojego CV czy zrozumieniem działania LinkedIn? Jesteś freelancerem i szukasz klientów, chcesz stworzyć silną markę dla swojej działalności?
A może szukasz pracy i potrzebujesz porady jak zacząć i jak wykorzystać do tego markę osobistą?

Twoja silna marka osobista w sieci

Konsultacja 1 na 1 – spotkajmy się lub porozmawiajmy online!

Pomogę Ci w zbudowaniu silnej marki osobistej w social media!

Zajmiemy się Twoim profilem na LinkedIn lub kompleksowo na pozostałych platformach!

Porozmawiajmy o szczegółach!

Rzuć pracę z głową! Odważnie, ale z planem.

Prelekcja o tym jak rzucić wszystko i wyjechać w palmy!

Spontaniczność z planem!

Porozmawiamy o tym, jak wyjechać, ale nie uciekać, o co zadbać zawodowo przed podróżą z biletem w jedną stronę i jak spakować się w 10kg plecak!

Umówmy się!

Szkolenia dla rekruterów i zespołów HR

Szkolenia zamknięte z zakresu rekrutacji!

Szkolenia z zakresu niestandardowych metod rekrutacji.

Czym jest Boolean Search? Jak wykorzystać Twitter czy Meetup w rekrutacji? Jak pominąć limity LinkedIn? Przekonasz się jak w prostu sposób obniżyć koszty rekrutacji!

Dowiedz się więcej!

Promocja wydarzeń i akcji na IG i FB

Forma pracy do ustalenia w zależności od projektu

Każde wydarzenie potrzebuje promocji!

Akcja crowdfundingowa, wydarzenie koszykarskie, wydanie płyty – a Ty, jaki masz pomysł?

Skontaktuj się ze mną!

Twoja marka osobista na LinkedIn

Szkolenia zamknięte lub prelekcja!

Szkolenia skupione na platformie LinkedIn.


Jak efektywnie korzystać z LinkedIn? Jak zbudować skuteczny profil czy prowadzić efektywną komunikację?

Jak wykorzystać markę osobistą rekrutera do budowania marki pracodawcy?

Dowiedz się więcej!
coders trust

Opinie:

Wskazówki i sugestie były strzałem w 10!

Doris, jesteś najbardziej inspirujacą i motywujacą osobą z którą przyszło mi ostatnio omawiać sprawy szeroko pojętego HRu. Twoje wskazówki i sugestie były strzałem w 10! Jeszcze raz dziękuję za znakomite… Read more „Wskazówki i sugestie były strzałem w 10!”

Joanna Zielińska

Passionate and creative.

Doris is without a doubt one of the most passionate and creative people I’ve had the pleasure to work with. Her peers and customers were delighted to have her on… Read more „Passionate and creative.”

Marisa Bryan

Great communicator.

Working with Dorota was great from the start. Very hard working, attitude to her work is a real asset. Great communicator and always open to hear new ideas. I was… Read more „Great communicator.”

Daniel Abraham

Praca z Doris to czysta przyjemność.

Praca z Doris to czysta przyjemność, ale nie taka przyjemność jak ja potocznie rozumiemy. Przyjemnie jest się uczyć od niej, przyjemnie jest czerpać energię i motywacje do działania i wreszcie… Read more „Praca z Doris to czysta przyjemność.”

Tomasz Woźniak, organizator Broken Ball

Supportive nature.

There is no way I could have succeeded in my last role at Futurestep without Doris. Her infectious enthusiasm, subject matter expertise, supportive nature and inquisitive mind make for a… Read more „Supportive nature.”

Lauren Vint-McGee

Wrócę po więcej!

Dzięki za wnikliwą analizę i wskazanie co robię dobrze, a co mogę zrobić jeszcze lepiej. Dzięki też za pokazanie punktu widzenia tej drugiej strony czyli rekrutera, to coś o czym… Read more „Wrócę po więcej!”

Arkadiusz Bedner

Out-of-the-box thinker.

There are many qualities and skills of Dorota I could list here, but there are some that simply define her as an outstanding professional. If you look for true dedication… Read more „Out-of-the-box thinker.”

Aneta Daniszewska

You are in good hands.

I had the pleasure of working with Dorota since her very beginnings at Futurestep. I have had a chance to see her grow and actually, transform into a self-confident, experienced,… Read more „You are in good hands.”

Magdalena Wiśniowska

Pokazała jak budować swoja własną markę.

Doris była moja mentorką w trakcie kursu na Wirtualna Asystentkę i Social Media Ninja w CodersTrust Polska. Przekazała mi w trakcie spotkań online i indywidulanych konsultacji mnóstwo wiedzy z obszaru… Read more „Pokazała jak budować swoja własną markę.”

Magda Radzikowska-Buchała

With her help, it was easier.

Doris came to help me when I really needed it. I was struggling to find a job in London (after moving out from Warsaw) but with her help, it was… Read more „With her help, it was easier.”

Maria Skołożyńska

I found the workshop highly engaging and informative.

I recently attended a creative sourcing training session/workshop developed and delivered by Doris. I found the workshop highly engaging and informative. What stood out to me was the passion Doris… Read more „I found the workshop highly engaging and informative.”

Stephen Cronin

A passionate explorer.

I have worked together with Dorota for 1,5 years at Futurestep. Dorota is a great recruiter, hard-working person that have clear outbox vision. She can overcome any obstacle to achieve… Read more „A passionate explorer.”

Mira Dotsenko
Zainteresowany ? Napisz do mnie kontakt@dorisinsocialmedia.com