Zróbmy świetne rzeczy razem!

Chcesz promować siebie / swoją firmę lub swoje wydarzenie na LinkedIn, Instagramie i innych Social Media ale nie masz na to czasu…? Masz problem z napisaniem swojego CV czy zrozumieniem działania LinkedIn? Szukasz pracy i potrzebujesz porady jak zacząć i jak wykorzystać do tego markę osobistą?

 

Poznajmy się!

Udzielam konsultacji dotyczących:
 • budowania marki osobistej na LinkedIn (dodatkowo: CV, Instagram, Fanpage)
 • budowania marki pracodawcy (LinkedIn, FB Fanpage, Instagram)
 • prowadzenia FB Fanpage & Instagram dla wydarzeń i firm stawiając na automatyzację działań i użycie odpowiednich aplikacji w tym celu
 • pracy nad marką osobistą oraz konsultacji w redagowaniu CV lub profesjonalnych profili społecznościowych (LinkedIn, Goldenline, Viadeo etc.)
Mogę również:
 • wypromować wydarzenia na Facebooku lub Instagramie
 • obsługiwać Instastories na bieżąco w trakcie trwania imprez
 • prowadzić szkolenie w firmie dla pracowników: Marka osobista buduje markę pracodawcy.
 •  

Mam doświadczenie w rekrutacji oraz szkoleń z rekrutacji na rynkach EMEA dla dużych, międzynarodowych marek. Szybko zrozumiałam, że umiejętności rekrutera to nie wszystko i warto zająć się marką osobistą. Przez wiele lat zajmowałam sie tworzeniem strategii rekrutacyjnych dla istniejących i potencjalnych klientów, budowałam szkolenia dotyczące innowacyjnych sposobów pozyskiwania kandydatów, by w końcu przenieść moje zainteresowania w pełni w stronę mediów społecznościowych, ich działania tak w rekrutacji, jak i innych dziedzinach. Stworzyłam firmowe warsztaty na temat budowania marki osobistej oraz komunikacji.

Prowadzę swój Fanpage Doris in Social Media oraz konto na Instagramie DorisInSocialMedia, gdzie dbam o autentyczność mojego przekazu i dzielę się artukułami na temat social media czy rekrutacji.

Rozpoczęłam temat employer brandingu w firmie, zrorganizowałam grupę wolontariuszy zajmującą się stroną Facebook oraz Instagramem firmy, w której pracuję oraz miałam niewątpliwą przyjemność prowadzić działania w mediach społecznościowych dla dwóch udanych akcji finansowania społecznościowego na platformie Polak Potrafi (wszystkie akcje z minimalnym lub zerowym budżetem):

 
Moja siła:
  • zaangażowanie na 300%

 

  • uwielbienie do ludzi z pasją – jeśli ty wiesz, że kochasz to, co robisz, to na pewno mnie tym zarazisz! Jestem podatna!

 

 • moja marka osobista opiera się na szczerości i otwartości – nie boję się przekazać opinii i jestem ambasadorką zawierania nowych znajomości
Formy współpracy:
 • Konsultacja CV / mediów społecznościowch
 • Szkolenia i prelekcje
 • Obsługa mediów społecznościowych wg ustaleń (LinkedIn, Facebook, Instagram…)
 • Relacje z podróży / wydarzeń
 • Przesyłki kreatywne

Napisz do mnie!

Porozmawiajmy o Twojej marce osobistej lub mediach społecznościowych firmy czy wydarzenia!

kontakt@dorisinsocialmedia.com

 

Opinie:

Wrócę po więcej!

Dzięki za wnikliwą analizę i wskazanie co robię dobrze, a co mogę zrobić jeszcze lepiej. Dzięki też za pokazanie punktu widzenia tej drugiej strony czyli rekrutera, to coś o czym… Read more „Wrócę po więcej!”

Arkadiusz Bedner

I found the workshop highly engaging and informative.

I recently attended a creative sourcing training session/workshop developed and delivered by Doris. I found the workshop highly engaging and informative. What stood out to me was the passion Doris… Read more „I found the workshop highly engaging and informative.”

Stephen Cronin

A passionate explorer.

I have worked together with Dorota for 1,5 years at Futurestep. Dorota is a great recruiter, hard-working person that have clear outbox vision. She can overcome any obstacle to achieve… Read more „A passionate explorer.”

Mira Dotsenko

Wskazówki i sugestie były strzałem w 10!

Doris, jesteś najbardziej inspirujacą i motywujacą osobą z którą przyszło mi ostatnio omawiać sprawy szeroko pojętego HRu. Twoje wskazówki i sugestie były strzałem w 10! Jeszcze raz dziękuję za znakomite… Read more „Wskazówki i sugestie były strzałem w 10!”

Joanna Zielińska

Supportive nature.

There is no way I could have succeeded in my last role at Futurestep without Doris. Her infectious enthusiasm, subject matter expertise, supportive nature and inquisitive mind make for a… Read more „Supportive nature.”

Lauren Vint-McGee

With her help, it was easier.

Doris came to help me when I really needed it. I was struggling to find a job in London (after moving out from Warsaw) but with her help, it was… Read more „With her help, it was easier.”

Maria Skołożyńska

Praca z Doris to czysta przyjemność.

Praca z Doris to czysta przyjemność, ale nie taka przyjemność jak ja potocznie rozumiemy. Przyjemnie jest się uczyć od niej, przyjemnie jest czerpać energię i motywacje do działania i wreszcie… Read more „Praca z Doris to czysta przyjemność.”

Tomasz Woźniak, organizator Broken Ball

Passionate and creative.

Doris is without a doubt one of the most passionate and creative people I’ve had the pleasure to work with. Her peers and customers were delighted to have her on… Read more „Passionate and creative.”

Marisa Bryan

Great communicator.

Working with Dorota was great from the start. Very hard working, attitude to her work is a real asset. Great communicator and always open to hear new ideas. I was… Read more „Great communicator.”

Daniel Abraham

You are in good hands.

I had the pleasure of working with Dorota since her very beginnings at Futurestep. I have had a chance to see her grow and actually, transform into a self-confident, experienced,… Read more „You are in good hands.”

Magdalena Wiśniowska

Out-of-the-box thinker.

There are many qualities and skills of Dorota I could list here, but there are some that simply define her as an outstanding professional. If you look for true dedication… Read more „Out-of-the-box thinker.”

Aneta Daniszewska

 

Ponadto zaufali mi m.in.