Social media dla marki osobistej.

Cześć, jestem Doris!

Podchodzę do świata z ciekawością i ogromnym entuzjazmem. Zdecydowałam się świadomie budować własną markę, wybierając wyjątkowy, niezależny styl życia i budowanie kariery, która ma znaczenie!

Dziś wreszcie chcę skupić się na jednostce: pomogę Tobie lub Twojej firmie wyróżnić się na rynku!

Nie wiesz jak profesjonalnie wykorzystać media społecznościowe?

Chcesz zbudować silną markę osobistą, ale zastanawiasz się, od czego zacząć?

Słyszałaś o LinkedIn, ale nie masz pojęcia jak wykorzystać go do budowania eksperckiego profilu, sprzedaży czy budowania sieci kontaktów?

Uczę jak zarabiać na tym, kim jesteś.

Na Twojej wiedzy, bez kreowania alternatywnej osobowości.

Na licealnym piórniku, napisałam kiedyś czarnym mazakiem: “W każdym rodzaju rzeczywistości, człowiek może się doskonalić.”

Wpływ tej sentencji na kształtowanie mojego życia prywatnego i zawodowego okazał się ogromny. To ona pchała mnie do podejmowania działań, a ostatecznie do budowania firmy, która jest oparta na wszelkich zdobywanych przeze mnie kompetencjach. Nigdy nie kreowałam czegoś, czego nie było, ale sklejając, swoje silne cechy pragnęłam być wsparciem dla innych.

Poznałam w życiu mnóstwo wspaniałych ludzi, których umiejętności i talenty mnie zachwycały, a do których dotarcie tak wiele mi zajęło.

Pracując w rekrutacji, zauważyłam, że CV to za mało. Często odwiedzałam profile na LinkedIn, Facebooku czy Instagramie, żeby skompletować więcej informacji.

Zdecydowałam, że chcę pomóc innym wykorzystywać sieć do budowania silnej, wyrazistej marki.

Czy zaczynałam od zera? Niekoniecznie! Przez kolejne lata zbieramy swoje doświadczenia i kompetencje do stworzenia fantastycznych rzeczy. Trzeba je posortować, przetrzeć z kurzu, wyeksponować i… krok po kroku wdrażać!

Ja w 2018 roku byłam gotowa, by odejść z korporacji i żyć elastycznym planem pracy i pracą niezależną od miejsca. Przez 138 dni w Azji, a następnie w warszawskim, domowym biurze.

Metoda

Nie opieram budowania marki osobistej na kreacji, nie chcę tworzyć wizerunku, nie wspieram bezosobowej automatyzacji. Pamiętając o tym, że definicji jest tyle, ilu nas samych opieram się na założeniu, że marka osobista to to kim jesteś, w czym jesteś dobra i jak możesz pomóc innym i jak powyższe przepływa na media społecznościowe.

Napisz do mnie jeśli interesuje Cię właśnie takie podejście do tematu.

Gdzie możesz mnie znaleźć!Jeszcze jedno…

Dlaczego na blogu znajdziesz zakładkę podróże?

Uwielbiam ludzi z pasją, chciałabym ułatwić odnajdowanie ich. Marzy mi się łatwe docieranie do osób uprawiających zbliżone hobby, interesujących się podobnymi tematami. Chciałabym ułatwić komunikację między ludźmi, otworzyć ich na siebie, móc powiedzieć: poznajcie się.

A media społeczościowe? Sa potężnym narzędziem komunikacyjnym, które tylko mogą to poznawanie się ułatwić. Jestem samozwańczą ambasadorką popularnego dziś networkingu. Ja po prostu lubię kiedy ludzie cieszą się swoim towarzystwem.

No! Z mojej strony to już wszystko! Teraz Twoja kolej, by powiedzieć mi o sobie! Dodaj mnie do kontaktów na LinkedIn czy daj znać na Facebooku czy Instagramie, że tu byłaś, byłeś! 🙂

Zainteresowany ? Napisz do mnie kontakt@dorisinsocialmedia.com