Social media w budowaniu marki osobistej.

A gdyby media społecznościowe wzmacniały komunikat marki osobistej lub firmy, czy wydarzenia i przestały kojarzyć się ze zdjęciami jedzenia, czy kotów? Gdyby taki np. LinkedIn nie skupiał jedynie pracowników korporacji? A gdyby CV miało wartość, a nie było zbędym obowiązkiem? A co, jeśli mielibyśmy łatwość w poznawaniu się i pomaganiu sobie nawzajem wykorzystując swoje unikalne umiejętności i podejście…?

 

Poznajmy się!

Jestem Doris i interesuje mnie mnótwo rzeczy! Od gadżetów, żeglarstwa i improwizacji po media społecznościowe, networking i Twoje CV! Zrozum ze mną czym jest marka osobista, czyli inaczej personal branding!

LinkedIn / zdjęcie do marki osobistej

Moje pierwsze curriculum vitae powstało gdy miałam już lat 15. Od tamtej pory chciałam je ulepszać, poprawiać, dopisywać nowe szkoły, miejsca pracy, projekty i doświadczenia. Dla mnie, ekstrawertyczki, okazało się to wspaniałym nawykiem w życiu zawodowym.

Po 10 latach od pierwszego stworzonego dokumentu zaczęłam pracować w rekrutacji dla wielu znanych marek, poszukiwałam kandydatów coraz to nowymi kanałami, byłam bez przerwy motywowana do znajdowania profesjonalistów różnymi drogami włączając w to media społecznościowe, które naturalnie stały się przeze mnie rozumiane jako atrybut marki osobistej.

Dziś z doświadczeniem rekruterskim, jakie posiadam chętnie pomagam w budowaniu marki osobistej na różnych kanałach mediów społecznościowych jak LinkedIn, czy Goldenline. Uwielbiam wspierać poprawki i ulepszanie CV. Chętnie dzielę się wiedzą na temat ulepszania marki pracodawcy lub pomagam w budowaniu firmowych profili na LinkedIn, Instagram czy Facebook. Buduję również i prowadzę szkolenia na powyższe tematy.

 

Gdzie mnie znajdziesz? LinkedIn, FanPage, Instagram!

 

Dlaczego poruszam tematy marki osobistej i dlaczego przewiną się tu historie żeglarskie, czy podróżnicze?

Uwielbiam ludzi z pasją, chciałabym ułatwić odnajdowanie ich. Marzy mi się łatwe docieranie do osób uprawiających zbliżone hobby, interesujących sie podobnymi tematami. Chciałabym ułatwić komunikację między ludźmi, otworzyć ich na siebie, móc powiedzieć: poznajcie się. Wierzę, że każdy może mieć wspaniałe CV i wyróżnić się na rynku pracy – dać się znaleźć rekruterom.

A media społeczościowe? Sa potężnym narzędziem komunikacyjnym, które tylko mogą to poznawanie się ułatwić. Jestem samozwańczą ambasadorką popularnego dziś networkingu. Ja po prostu lubię kiedy ludzie cieszą się swoim towarzystwem.

To jak? Poznamy się bliżej?

 

 

 

 

Z nimi już się trochę znam:

Passionate and creative.

Doris is without a doubt one of the most passionate and creative people I’ve had the pleasure to work with. Her peers and customers were delighted to have her on… Read more „Passionate and creative.”

Marisa Bryan

Out-of-the-box thinker.

There are many qualities and skills of Dorota I could list here, but there are some that simply define her as an outstanding professional. If you look for true dedication… Read more „Out-of-the-box thinker.”

Aneta Daniszewska

Wskazówki i sugestie były strzałem w 10!

Doris, jesteś najbardziej inspirujacą i motywujacą osobą z którą przyszło mi ostatnio omawiać sprawy szeroko pojętego HRu. Twoje wskazówki i sugestie były strzałem w 10! Jeszcze raz dziękuję za znakomite… Read more „Wskazówki i sugestie były strzałem w 10!”

Joanna Zielińska

With her help, it was easier.

Doris came to help me when I really needed it. I was struggling to find a job in London (after moving out from Warsaw) but with her help, it was… Read more „With her help, it was easier.”

Maria Skołożyńska

Great communicator.

Working with Dorota was great from the start. Very hard working, attitude to her work is a real asset. Great communicator and always open to hear new ideas. I was… Read more „Great communicator.”

Daniel Abraham

Praca z Doris to czysta przyjemność.

Praca z Doris to czysta przyjemność, ale nie taka przyjemność jak ja potocznie rozumiemy. Przyjemnie jest się uczyć od niej, przyjemnie jest czerpać energię i motywacje do działania i wreszcie… Read more „Praca z Doris to czysta przyjemność.”

Tomasz Woźniak, organizator Broken Ball

Supportive nature.

There is no way I could have succeeded in my last role at Futurestep without Doris. Her infectious enthusiasm, subject matter expertise, supportive nature and inquisitive mind make for a… Read more „Supportive nature.”

Lauren Vint-McGee

A passionate explorer.

I have worked together with Dorota for 1,5 years at Futurestep. Dorota is a great recruiter, hard-working person that have clear outbox vision. She can overcome any obstacle to achieve… Read more „A passionate explorer.”

Mira Dotsenko

Wrócę po więcej!

Dzięki za wnikliwą analizę i wskazanie co robię dobrze, a co mogę zrobić jeszcze lepiej. Dzięki też za pokazanie punktu widzenia tej drugiej strony czyli rekrutera, to coś o czym… Read more „Wrócę po więcej!”

Arkadiusz Bedner

You are in good hands.

I had the pleasure of working with Dorota since her very beginnings at Futurestep. I have had a chance to see her grow and actually, transform into a self-confident, experienced,… Read more „You are in good hands.”

Magdalena Wiśniowska

I found the workshop highly engaging and informative.

I recently attended a creative sourcing training session/workshop developed and delivered by Doris. I found the workshop highly engaging and informative. What stood out to me was the passion Doris… Read more „I found the workshop highly engaging and informative.”

Stephen Cronin

 

 

fot. Błażej Marciniak